Rijeka - Korcula Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 18 saat 30 dakika

Rijeka - Korcula Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Hırvatistan ile Korcula Island feribotlarini Rijeka ile Korcula feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Rijeka Korcula güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Korcula Island ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Rijeka Korcula rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Rijeka Korcula veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Rijeka Korcula Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Rijeka Korcula Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Rijeka Korcula Feribot Rehberi

Rijeka Korcula feribotu, Hırvatistan ile Korcula Island arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Jadrolinija. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 18 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Rijeka Korcula yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd