Rijeka - Mljet Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 21 saat 30 dakika

Rijeka - Mljet Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Hırvatistan ülkesinde Rijeka Mljet feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Rijeka ile Mljet feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Hırvatistan için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Rijeka Mljet güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Rijeka Mljet Feribot Rehberi

Hırvatistan ile Hırvatistan arasindaki Jadrolinija Rijeka Mljet feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 21 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd