Rijeka - Split Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 12 saat

Rijeka - Split Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Hırvatistan ülkesinde Rijeka Split feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Rijeka ile Split feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Hırvatistan için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Rijeka Split veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Rijeka Split Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Rijeka Split Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Rijeka Split Feribot Rehberi

Rijeka Split feribotu, Hırvatistan ile Hırvatistan arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Jadrolinija. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 12 saat'den sürmektedir.

Rijeka Split yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd