Rijeka - Stari Grad Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 14 saat 15 dakika

Rijeka - Stari Grad Feribotu

Hırvatistan ile Hvar Island feribot yolculugunuzla ilgili Rijeka Stari Grad feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Rijeka ile Stari Grad arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Rijeka Stari Grad veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Rijeka Stari Grad Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Rijeka Stari Grad Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Rijeka Stari Grad Feribot Rehberi

Rijeka Stari Grad feribotu, Hırvatistan ile Hvar Island arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Jadrolinija. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 14 saat 15 dakika'dan sürmektedir.

Rijeka Stari Grad yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd