Rotterdam Feribot Limanı nerede?

Rotterdam Feribot rezervasyonu

Bu sayfada, Rotterdam feribot limanını nasıl bulabileceğinize dair bütün bilgileri bulabilirsiniz. Rotterdam feribot rezervasyonu için Rotterdam Feribotları veya Varış Noktası Rotterdam Olan Feribotlar sayfalarımızı ziyaret ediniz.

Rotterdam Feribot Limanı'na nasıl gideceğiniz hakkında.

Araba ile Rotterdam Feribot Limanı
Europoort'taki terminal, Rotterdam'ın merkezinden yaklaşık 37 km uzaklıktadır veya yaklaşık 1 saatlik sürüş mesafesindedir. Rotterdam'a yaklaşırken, 'Europoort' işaretlerini izleyin. Europoort bölgesinde, 'Engeland' ve 'P&O Ferries' işaretlerini takip edin. P&O Feribotları dok numarası (Havennummer) 5805'dir.
Tren ile Rotterdam Feribot Limanı
Rotterdam'ın merkezi sınırları, tramway ve metro sisteminin göbeği olan, Centraal Station ana demir yolu terminali ile çevrilmiştir.
Otobüs ile Rotterdam Feribot Limanı
Rotterdam Central Demir Yolu İstasyonu'ndan Europoort kalkışı, Kruisplein'deki "Eurolines" otobüs durağından saat 17:00'de yapılmaktadır. Amsterdam Central Demir Yolu İstasyonu'ndan kalkış ise H3 otobüs durağından yine 17:00'de yapılmaktadır.

Europoort'tan Rotterdam Central Demir Yolu İstasyonu'na sefer, geminin varışından sonra yapılmaktadır.
Rotterdam Feribot Limanı Adresi
Luxembourg Weg No. 2, 3198 LG Europoort, Hollanda
Rotterdam Konaklama
Eğer geceyi, ya yolculuk öncesinde ya da sonrasında, Rotterdam feribot limanında veya çevresinde geçirecekseniz veya bütün ziyaretiniz süresince konaklama talep ediyorsanız lütfen, online en iyi fiyat ve en geniş konaklama seçeneklerinden birini sunan Rotterdam Konaklama sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd