Venezia Lines
Hırvatistan ülkesindeki Rovinj feribot limani, Her hafta 7 feribot seferi düzenlenen feribot seferi ile, İtalya ülkesindeki Venedik limani ile baglantinizi saglar. Rovinj - Venedik seferinin süresi 3 saat 45 dakika'dandir ve sefer Venezia Lines tarafindan düzenlenmektedir.

Rovinj Feribot Seçenekleri

Kalkış:Dubrovnik Feribotu - Varış:Bari
Kalkış:Mali Losinj Feribotu - Varış:Venedik
Kalkış:Porec Feribotu - Varış:Venedik
Kalkış:Pula Feribotu - Varış:Venedik
Kalkış:Split Feribotu - Varış:Ancona
Kalkış:Umag Feribotu - Varış:Venedik
Kalkış:Zadar Feribotu - Varış:Ancona

Rovinj Feribot rezervasyonu

Directferries.com.tr web sitesi ile Hırvatistan ülkesine gelis veya gidis Rovinj Feribotu yolculugunuz için hizli, kolay ve güvenli bir sekilde planlama, karsilastirma ve rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrica mümkün olan en iyi fiyati en uygun seyahat tarihinde buldugunuzdan emin olursunuz.

Otomatik olarak en iyi Rovinj feribot ücretlerini gösteriyoruz ve uygun olan tüm alternatif limanlarla karsilastirma yapiyoruz. Bu da yolculugunuz için en iyi firsati yakalamaniz için sadece tercih ettiginiz tarih ve saati girmenizin yeterli olacagi anlamina gelmektedir.

Bir Rovinj feribot teklifi almak çok basit; menülerden sadece kalkis yerinizi, güzergâhinizi ve yolcu sayisini seçin ve ardindan devam etmek için arama dügmesine tiklayin!

Rovinj Liman Haritası

Rovinj Feribot Servisleri

Venezia Lines ile Rovinj - Venedik
Crossing DurationHaftada 7 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 3 saat 45 dakika
Venezia Lines
© Direct Ferries Ltd