Sakız Adası - Agios Kirikos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 5 saat

Sakız Adası - Agios Kirikos Feribotu

Direct Ferries ile Ege Adaları ve Ikaria arasinda, Sakız Adası ile Agios Kirikos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Sakız Adası ile Agios Kirikos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Sakız Adası Agios Kirikos veya Ikaria istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Sakız Adası Agios Kirikos Feribot Rehberi

Ege Adaları ile Ikaria arasindaki Nel Lines Sakız Adası Agios Kirikos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 5 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd