Sakız Adası - Limnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 10 dakika

Sakız Adası - Limnos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Ege Adaları ülkesinde Sakız Adası Limnos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Sakız Adası ile Limnos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Ege Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Simdi fiyat arama sistemimizden Sakız Adası Limnos veya Ege Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Sakız Adası Limnos Feribot Rehberi

Sakız Adası Limnos feribotu, Ege Adaları ile Ege Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 4 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 10 saat 10 dakika'dan sürmektedir.

Sakız Adası Limnos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd