Salina - Milazzo Feribot Operatörleri

dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 40 dakika'dan

Salina - Milazzo Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Aeolian Adaları ile Sicilya feribotlarini Salina ile Milazzo feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Salina ile Milazzo feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Sicilya için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Salina Milazzo feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Salina Milazzo seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Salina Milazzo Feribot Rehberi

Aeolian Adaları ile Sicilya arasindaki Ustica Lines Salina Milazzo feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 1 saat 40 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her gün 4 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd