Sami - Kyllini Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 45 dakika

Sami - Kyllini Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kefalonia ile Yunanistan feribotlarini Sami ile Kyllini feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Sami ile Kyllini arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Yunanistan için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Sami ile Kyllini seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Sami Kyllini Feribot Rehberi

Kefalonia ile Yunanistan arasindaki Kefalonian Lines Sami Kyllini feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat 45 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd