Sandefjord - Stromstad Feribot Operatörleri

dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 30 dakika
dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 30 dakika

Sandefjord - Stromstad Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Sandefjord Stromstad feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Norveç veya İsveç feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Sandefjord Stromstad tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Simdi fiyat arama sistemimizden Sandefjord Stromstad veya İsveç istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Sandefjord Stromstad Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Sandefjord Stromstad Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Sandefjord Stromstad Feribot Rehberi

Norveç ile İsveç arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Fjord Line hizmeti günlük olarak Her gün 3 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 2 saat 30 dakika'dan sürmektedir süresince Color Line firmasi günde Her gün 4 kez düzenlemektedir ve bu seferler 2 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Norveç ile İsveç arasindaki Sandefjord Stromstad güzergâhinda, her bir hafta için 49 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd