Serifos - Kimolos Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 35 dakika'dan
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 50 dakika'dan
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 5 dakika

Serifos - Kimolos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Serifos Kimolos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Serifos ile Kimolos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Serifos Kimolos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Serifos Kimolos Feribot Rehberi

Serifos Kimolos güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Zante Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 3 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Ventouris Sea Lines 2 & Nel Lines hizmeti her bir hafta için 3 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Serifos Kimolos güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 8 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd