Serifos - Sifnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 13 Sefer
clocksefer süresi 20 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 40 dakika
dateHaftada 8 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika

Serifos - Sifnos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Serifos Sifnos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Serifos Sifnos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Simdi fiyat arama sistemimizden Serifos Sifnos veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Serifos Sifnos Feribot Rehberi

Serifos Sifnos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 31 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Aegean Speed Lines ile 13 sefer, Zante Ferries ile 7 sefer, Ventouris Sea Lines ile 8 sefer & Nel Lines ile 3 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 20 dakikadir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Serifos Sifnos feribotlarini Aegean Speed Lines, Zante Ferries, Ventouris Sea Lines & Nel Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd