Serifos - Sikinos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 40 dakika

Serifos - Sikinos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Serifos Sikinos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Serifos Sikinos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Serifos Sikinos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Serifos Sikinos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Ventouris Sea Lines Serifos Sikinos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat 40 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd