Serifos - Syros Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat

Serifos - Syros Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Serifos ile Syros feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Serifos Syros güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Serifos Syros rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Serifos Syros güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Serifos Syros Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Serifos Syros feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 3 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd