Serifos - Thira Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 55 dakika

Serifos - Thira Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Serifos ile Thira feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Serifos ile Thira feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Serifos Thira veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Serifos Thira Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Ventouris Sea Lines Serifos Thira feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 5 saat 55 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd