Sifnos - Ios Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 15 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 25 dakika

Sifnos - Ios Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Sifnos ile Ios feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Sifnos ile Ios feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Sifnos Ios veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Sifnos Ios Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Ventouris Sea Lines hizmeti günlük olarak Her hafta 3 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 3 saat 15 dakika'dan sürmektedir süresince Sea Jets firmasi günde Her hafta 7 kez düzenlemektedir ve bu seferler 2 saat 25 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Sifnos Ios güzergâhinda, her bir hafta için 10 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd