Sifnos - Kythnos Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 10 dakika
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 20 dakika

Sifnos - Kythnos Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Sifnos Kythnos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Sifnos Kythnos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Sifnos Kythnos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Sifnos Kythnos Feribot Rehberi

Sifnos Kythnos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 10 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (5 ile Zante Ferries & 5 ile Ventouris Sea Lines).

Zante Ferries firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 2 saat 10 dakika'dan sürmektedir & Ventouris Sea Lines firmasinin seferi yaklasik 2 saat 20 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Sifnos Kythnos güzergâhindaki feribotlari Zante Ferries & Ventouris Sea Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd