Sifnos - Naxos Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 15 dakika

Sifnos - Naxos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Sifnos Naxos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Sifnos Naxos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Sifnos Naxos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Sifnos Naxos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Sifnos Naxos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Sea Jets Sifnos Naxos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 4 saat 15 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 3 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd