Sifnos - Serifos Feribot Operatörleri

dateHaftada 8 Sefer
clocksefer süresi 25 dakika
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 40 dakika
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika

Sifnos - Serifos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Sifnos Serifos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Sifnos ile Serifos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Sifnos Serifos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Sifnos Serifos Feribot Rehberi

Sifnos Serifos güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 4 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Aegean Speed Lines firmasi seferlerini her bir hafta için 8 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Zante Ferries 6, Her bir hafta için Ventouris Sea Lines 6 & Nel Lines hizmeti her bir hafta için 3 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Sifnos Serifos güzergâhinda her bir hafta türünde, 4 feribot firmasi tarafindan 23 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd