Sifnos - Sikinos Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 40 dakika

Sifnos - Sikinos Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Sifnos Sikinos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Sifnos ile Sikinos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Sifnos Sikinos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Sifnos Sikinos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Ventouris Sea Lines Sifnos Sikinos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 40 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 4 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd