Sifnos - Thira Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 55 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 15 dakika

Sifnos - Thira Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Sifnos ile Thira feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Sifnos ile Thira feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Sifnos Thira veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Sifnos Thira Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Ventouris Sea Lines hizmeti günlük olarak Her hafta 3 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 4 saat 55 dakika'dan sürmektedir süresince Sea Jets firmasi günde Her hafta 7 kez düzenlemektedir ve bu seferler 3 saat 15 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Sifnos Thira güzergâhinda, her bir hafta için 10 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd