Sikinos - Folegandros Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 35 dakika

Sikinos - Folegandros Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Sikinos Folegandros feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Sikinos Folegandros güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Sikinos Folegandros rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sikinos Folegandros feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Sikinos Folegandros seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Sikinos Folegandros Feribot Rehberi

Sikinos Folegandros güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 7 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (3 ile Ventouris Sea Lines & 4 ile Nel Lines).

Ventouris Sea Lines firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 45 dakika sürmektedir & Nel Lines firmasinin seferi yaklasik 35 dakikasürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Sikinos Folegandros güzergâhindaki feribotlari Ventouris Sea Lines & Nel Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd