Sikinos - Mykonos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 10 dakika

Sikinos - Mykonos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Sikinos Mykonos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Sikinos Mykonos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Sikinos Mykonos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Sikinos Mykonos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Sikinos Mykonos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Sikinos Mykonos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 6 saat 10 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd