Sikinos - Paros Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 4 saat

Sikinos - Paros Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Sikinos Paros feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Sikinos Paros tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Sikinos Paros feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Sikinos Paros seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Sikinos Paros Feribot Rehberi

Sikinos Paros feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 3 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 4 saat'den sürmektedir.

Sikinos Paros yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd