Sikinos - Serifos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 15 dakika

Sikinos - Serifos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Sikinos Serifos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Sikinos Serifos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Sikinos Serifos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Sikinos Serifos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Sikinos Serifos Feribot Rehberi

Sikinos Serifos feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Ventouris Sea Lines. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 4 saat 15 dakika'dan sürmektedir.

Sikinos Serifos yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd