Sikinos - Syros Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 55 dakika

Sikinos - Syros Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Sikinos ile Syros feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Sikinos Syros güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Sikinos Syros rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Sikinos ile Syros seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Sikinos Syros Feribot Rehberi

Sikinos Syros feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 3 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 5 saat 55 dakika'dan sürmektedir.

Sikinos Syros yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd