Sikinos - Thirasia Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 40 dakika

Sikinos - Thirasia Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Sikinos Thirasia feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Sikinos ile Thirasia feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Sikinos ile Thirasia seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Sikinos Thirasia Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Sikinos Thirasia feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 40 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd