Slovenya feribotları hakkında

Directferries.com.tr Slovenya Feribotu kilavuzu ile feribot seferinizi planlamak ve rezervasyon yapmak için ihtiyaciniz olan tüm bilgileri elde edersiniz.

Benzersiz karsilastirma motorumuzu kullanarak Slovenya feribot tarifelerini, ücretlerini ve seyahat sürelerini, hizli ve kolay tek bir arama ile karsilastirabilir ve paranizdan ve zamaninizdan tasarruf edebilirsiniz.

Feribot ücretini ögrenmek ve Slovenya ülkesine düzenlenen feribot seferlerinin müsaitligini kontrol etmek için, lütfen sol menüden kalkis yerini seçin ve arama dügmesine tiklayin!
Slovenya
Slovenya
Slovenya Feribotu
Slovenya
Slovenya

Slovenya Hakkında:

Slovenya Orta Avrupa'nın güneyinde yer alan bir ülkedir. Batısında İtalya; güneybatısında Adriyatik Denizi; güney ve doğusunda Hırvatistan, kuzeydoğusunda Macaristan ve kuzeyinde Avusturya bulunur. Bir zamanlar Yugoslavya Sosyalist Federal Cumhuriyeti'nin bir parçası olan Slovenya, 1991'de bağımsızlığını ilân edip bağımsız bir devlet oldu. 1 Mayıs 2004'te Avrupa Birliği'ne katıldı. Parçalanan Yugoslavya'dan Avrupa Birliği'ne girebilmiş olan ilk ve tek ülkedir. Slovenya Slavca'da "Slavlar Ülkesi" anlamına gelmektedir.

İtalya - Slovenya Feribotu

Haftada 1 Sefer
sefer süresi 3 saat
Commodore Cruises
© Direct Ferries Ltd