Split - Dubrovnik Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 11 saat

Split - Dubrovnik Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Split Dubrovnik feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Hırvatistan feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Split Dubrovnik tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Split Dubrovnik güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Split Dubrovnik Feribot Rehberi

Split Dubrovnik feribotu, Hırvatistan ile Hırvatistan arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Jadrolinija. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 11 saat'den sürmektedir.

Split Dubrovnik yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd