Split - Korcula Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 6 saat

Split - Korcula Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Hırvatistan ve Korcula Island arasindaki Split Korcula feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Split ile Korcula feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Korcula Island için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Split Korcula güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Split Korcula Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Split Korcula Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Split Korcula Feribot Rehberi

Split Korcula feribotu, Hırvatistan ile Korcula Island arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Jadrolinija. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 6 saat'den sürmektedir.

Split Korcula yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd