Stari Grad - Rijeka Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 14 saat

Stari Grad - Rijeka Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Hvar Island ve Hırvatistan arasindaki Stari Grad Rijeka feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Stari Grad ile Rijeka feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Hırvatistan için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Stari Grad Rijeka veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Stari Grad Rijeka Feribot Rehberi

Hvar Island ile Hırvatistan arasindaki Jadrolinija Stari Grad Rijeka feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 14 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd