Fjord Line
Norveç ülkesindeki Stavanger limanindan Hirtshals & Langesund limanina bir çok seferler düzenlenmektedir. Haftada 14 Sefer ile Stavanger limani, Norveç ile Danimarka arasinda baglanti saglamaktadir.

Yolculuk süreleri Hirtshals servisinde 11 saat 30 dakika'dan ile Langesund servisinde 17 saat'den arasinda degismektedir.

Bu sayfada kisa bir özet bilgi bulunmaktadir ancak, sefer bilgileri yil içerisinde zamana bagli olarak degisiklik gösterebildigi için Stavanger ücret arama sayfamizdan canli sefere bilgilerini ögrenmenizi öneririz.

Stavanger Feribot Seçenekleri

Kalkış:Bergen Feribotu - Varış:Hirtshals
Kalkış:Kristiansand Feribotu - Varış:Hirtshals
Kalkış:Langesund Feribotu - Varış:Hirtshals
Kalkış:Larvik Feribotu - Varış:Hirtshals
Kalkış:Oslo Feribotu - Varış:Frederikshavn
Kalkış:Oslo Feribotu - Varış:Kopenhag

Stavanger Feribot rezervasyonu

Norveç ülkesine gelis veya gidis feribot bileti almak için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Direct Ferries Stavanger Feribotu rehberini kullanin.

Stavanger feribot tarifeleri ve ücretlerini, sadece Norveç ülkesindeki limanlarla degil ayni zamanda diger alternatif feribot servisleri ile karsilastirarak, en iyi güzergâhi en ucuz ücrete bulmaniz garanti edilmektedir.

Stavanger feribot ücretlerini ve tarifelerini karsilastirmak için simdi sadece soldaki menüden kalkis yerinizi, tercih ettiginiz güzergâhi ve seyahat edecek yolcu sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Stavanger Liman Haritası

Stavanger Feribot Servisleri

Fjord Line ile Stavanger - Hirtshals
Crossing DurationHaftada 7 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 11 saat 30 dakika
Fjord Line
Fjord Line ile Stavanger - Langesund
Crossing DurationHaftada 7 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 17 saat
Fjord Line
© Direct Ferries Ltd