Stromboli - Milazzo Feribot Operatörleri

dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 20 dakika

Stromboli - Milazzo Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Aeolian Adaları ile Sicilya feribotlarini Stromboli ile Milazzo feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Stromboli ile Milazzo feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Sicilya için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Stromboli Milazzo güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Stromboli Milazzo Feribot Rehberi

Aeolian Adaları ile Sicilya arasindaki Ustica Lines Stromboli Milazzo feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 20 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 14 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd