Symi - Meis Adası Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 10 dakika

Symi - Meis Adası Feribotu

Direct Ferries ile Oniki Adalar ülkesinde, Symi ile Meis Adası feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Symi ile Meis Adası feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Oniki Adalar için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Symi ile Meis Adası seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Symi Meis Adası Feribot Rehberi

Oniki Adalar ile Oniki Adalar arasindaki Blue Star Ferries Symi Meis Adası feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 6 saat 10 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd