Syros - Folegandros Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 7 saat

Syros - Folegandros Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Syros Folegandros feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Syros ile Folegandros arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Syros Folegandros feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Syros Folegandros seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Syros Folegandros Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Syros Folegandros feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 7 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 3 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd