Syros - İstanköy Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 30 dakika

Syros - İstanköy Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ve Oniki Adalar arasinda, Syros ile İstanköy feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Syros ile İstanköy feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Syros İstanköy güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Syros İstanköy Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Oniki Adalar arasindaki Blue Star Ferries Syros İstanköy feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 5 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 3 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd