Syros - Kimolos Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 25 dakika

Syros - Kimolos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Syros ile Kimolos feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Syros Kimolos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Syros Kimolos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Syros ile Kimolos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Syros Kimolos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Syros Kimolos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 4 saat 25 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 4 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd