Syros - Leros Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 25 dakika

Syros - Leros Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ve Oniki Adalar arasindaki Syros Leros feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Syros ile Leros feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Oniki Adalar için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Syros Leros güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Syros Leros Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Oniki Adalar arasindaki Blue Star Ferries Syros Leros feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 5 saat 25 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd