Syros - Naxos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 20 dakika'dan
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 5 dakika

Syros - Naxos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Syros Naxos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Syros ile Naxos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Syros Naxos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Syros Naxos Feribot Rehberi

Syros Naxos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 6 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (1 ile Sea Jets & 5 ile Nel Lines).

Sea Jets firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 1 saat 20 dakika'dan sürmektedir & Nel Lines firmasinin seferi yaklasik 3 saat 5 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Syros Naxos güzergâhindaki feribotlari Sea Jets & Nel Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd