Syros - Patmos Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 5 dakika

Syros - Patmos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ile Oniki Adalar feribotlarini Syros ile Patmos feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Syros Patmos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Oniki Adalar ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Syros Patmos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Syros Patmos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Syros Patmos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Oniki Adalar arasindaki Blue Star Ferries Syros Patmos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 4 saat 5 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd