Syros - Sikinos Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 6 saat

Syros - Sikinos Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Syros Sikinos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Syros ile Sikinos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Syros ile Sikinos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Syros Sikinos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Syros Sikinos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 6 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 3 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd