Syros - Tinos Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 30 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 46 dakika

Syros - Tinos Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Syros ile Tinos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Syros Tinos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Syros Tinos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Syros Tinos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Syros Tinos Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries hizmeti günlük olarak Her hafta 4 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 30 dakika sürmektedir süresince Nel Lines firmasi günde Her hafta 3 kez düzenlemektedir ve bu seferler 46 dakika sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Syros Tinos güzergâhinda, her bir hafta için 7 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd