Tasucu - Tripoli Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 10 saat

Tasucu - Tripoli Feribotu

Direct Ferries ile Türkiye ve Lübnan arasinda, Tasucu ile Tripoli feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Tasucu ile Tripoli feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Lübnan için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Tasucu Tripoli güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Tasucu Tripoli Feribot Rehberi

Tasucu Tripoli feribotu, Türkiye ile Lübnan arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Akgunler Denizcilik. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 10 saat'den sürmektedir.

Tasucu Tripoli yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd