Thira - Folegandros Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 3 saat
dateHaftada 11 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika

Thira - Folegandros Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Thira Folegandros feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Thira ile Folegandros feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Thira Folegandros güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Thira Folegandros Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Thira Folegandros Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Thira Folegandros Feribot Rehberi

Thira Folegandros güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 16 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Ventouris Sea Lines ile 3 sefer, Sea Jets ile 11 sefer & Nel Lines ile 2 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 45 dakikadir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Thira Folegandros feribotlarini Ventouris Sea Lines, Sea Jets & Nel Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd