Thira - İstanköy Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 30 dakika

Thira - İstanköy Feribotu

Kiklad Adaları ile Oniki Adalar feribot yolculugunuzla ilgili Thira İstanköy feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Thira ile İstanköy feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Oniki Adalar için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Thira ile İstanköy seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Thira İstanköy Feribot Rehberi

Thira İstanköy feribotu, Kiklad Adaları ile Oniki Adalar arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Blue Star Ferries. Seferler, her bir hafta için 4 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 4 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Thira İstanköy yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd