Thira - Katapola Feribot Operatörleri

dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 10 dakika'dan

Thira - Katapola Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Thira ile Katapola feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Thira ile Katapola feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Thira ile Katapola seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Thira Katapola Feribot Rehberi

Thira Katapola feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Sea Jets. Seferler, her bir hafta için 6 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat 10 dakika'dan sürmektedir.

Thira Katapola yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd