Thira - Sikinos Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 5 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 15 dakika

Thira - Sikinos Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Thira ile Sikinos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Thira ile Sikinos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Thira Sikinos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Thira Sikinos Feribot Rehberi

Thira Sikinos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 5 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (3 ile Ventouris Sea Lines & 2 ile Nel Lines).

Ventouris Sea Lines firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 2 saat 5 dakika'dan sürmektedir & Nel Lines firmasinin seferi yaklasik 3 saat 15 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Thira Sikinos güzergâhindaki feribotlari Ventouris Sea Lines & Nel Lines ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd