Thira - Thirasia Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 25 dakika

Thira - Thirasia Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Thira ile Thirasia feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Thira ile Thirasia feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Thira ile Thirasia seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Thira Thirasia Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Nel Lines Thira Thirasia feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 25 dakika sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd