Thirasia - Anafi Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 35 dakika

Thirasia - Anafi Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Thirasia ile Anafi feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Thirasia Anafi güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Thirasia Anafi rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Thirasia Anafi feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Thirasia Anafi seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Thirasia Anafi Feribot Rehberi

Thirasia Anafi feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 2 saat 35 dakika'dan sürmektedir.

Thirasia Anafi yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd